Leden 2015

Škola - známky

23. ledna 2015 v 19:28 | xK
Takže začala bych tak nějak tím co se dneska událo..
Jak to všichni známe je konec pololetí což znamená spravování známek. Doléhá na nás stres, jsme nervni atd. Já jsem si třeba musela spravit jen dvě známky. Z matiky, vycházelo mi 2-3, ale pololetku jsem napsala na 1:') takže mi dala dvojku. Byla jsem neskutečně šťastná :') Nemohla jsem tomu uvěřit. I když Teda na tu písemku jsem se učila víc jak dvě hodiny. Protože kdybych dostala 3 na vysvědčení úplně všechny plány by se mi zhroutily. No a druhá známka byla z přírodopisu a to mi vycházelo to stejný, ale taky jsem si to opravila.
Taky bych vám chtěla říct pár takových věcí. Jako jo jsem chytrá, ale prostě šprt nejsem.
Učím se jenom když fakt musím. Zaráží mně když mi někdo říká šprte-_- Třeba jako dneska jedna holka. Zrovna jsme dostávali ty písemky z matiky a ona mi prostě (sama skoro propadá) řekla cituji : '' Ty jsi totální šprtka!,,. No byla jsem z toho hodně smutná. Ale tak proč ztrácet čas s lidma který se chovaj takhle ;)
AHOJ příště! :)

LifeStyle

23. ledna 2015 v 16:26 | xA
takže Ahoj :) omlouvám se že sem přes týden nic nepřidala :/
Takže dnešní článek je LifeStyle aneb Životní styl co se týče postavy :)
Opravdu neskutečně mě dokáže naštvat když mi 40-50 kg holka řekne že je tlustá a že kvůli tomu nejí, vyhublá holka a nejí protože si příjde tlustá...
Měli by jste vědět že tohle nikdy není řešení jestli chceš něco zhubnout začni makat! Na nic nečekej začni nějákým jednouduchým cvičením někdy si jdi třeba zaběhat ale zase ze začátku nic nepřehánět! :)
A sladkosti a třeba olejem nasaklé hranolky vyměnit za něco zdravého (zelenina, ovoce)
tohle je dnes ode mě vše a Ahoj u dalšího článku :)
xA

Psycholog? ..Sebepoškozování?.Rozchod..?

22. ledna 2015 v 21:05 | Nikol
Tak jsem tu zpět :)) Tento týden byla největší katastrofa -.- Pondělí bylo sice super..
Ale od úterý to pomalu začlo...-.- Rozchod z klukem...je pro někoho smůla pro někoho svoboda...Ale když se zamyslím...co je to vlastně pro mě..Když sem mu napsala že už nemůžu dál...a další důvody..Tak jsem nejhorší..-.- Dobře neříkám že mě to nemrzelo...ale když se zamyslím...jak se ke mě choval...Připadala jsem si jako hračka :( holka na 30 sekund a čau...-.- Středa..to jsem jen přemýšlela nad různými věcmi..:( Ale večer sem to podělala :( A uvědomuju si to -.- Poslední dobou sem strašná citlivka...před nějakým časem sem nic neřešila...vše mi bylo jedno..ale teď řeším každou blbost -.- Je toho strašně moc -.- Večer mi přišla zpráva...A já to vzala strašně...-.- Vzala sem hned první žiletku co jsem našla -.- a začlo to -.- zařízla jsem jednou..pořád stejný pocit...po druhé už se to zlepšovlalo..po pár říznutí mi bylo lépe...ale pak to nastalo další zpráva a já přitlačila víc -.- A z malinkého přitlačení byla 3-4 mm jízva..sikla jsem bolestí..ale bylo to fajn..Asi si teď řeknete že jsem magor..ale jsou i lidi kteří to chápou ;) pak asi po 5 minutách se krev nechtěla zastavit..-.- postupně jsem přestala cítit ruku...spíše prsty...ale asi po 10 minutách se krev zastavila...a já pomalu začínala cítit prsty...A teď toho všeho lituju...:( Ano ukončila jsem to já..ale mám své důvody..:/ Kluci za to nestojí aby se kvůli nim někdo řezal...:( Dnes Když jsem přišla domů o volné...Na oběd :( Bohužel :( Mamka se na mě začla dívat jak na trosku..-.- Nadzvedla jsem obočí...ještě dřív než jsem stačila něco říct tak se mamak zeptala...ty si se zase řezala...-.- Já řekla že ne...aby nebyla hysterická -.- Ale ona hned ať jí nekecám že našla kev na zemi a krvavé kapesníky...-.- Nejdřív mi řekla že si odpoledne promluvíme a ukážu jí ruce...stejně sem jí je neukázala :'D Ve středu jdu k Psychologovi nevím jestli se těšit nebo být nervní..-.- Tohle by bylo asi vše :) Zase se ozvu..:) Mějte se krásně :)

Co mě štve:)

22. ledna 2015 v 20:33 | K.
Vím dlouho jsem nic nepsala.. Ale prostě nevěděla jsem o čem. Nechci sem přidávat jen jídelníčky to ani vás nebaví.
Začnu takhle, asi každý znáte když vám někdo zavolá a říká že našel telefon, ale to si z vás jen vaši kamarádi dělají prdel. Budou se hodně divit až někdo najde jejich mobil zavolá mi a já to nebudu brát vážně. To už taková sranda nebude ;) Jo jednou za čas někomu takhle zavolat okey to vám neberu, ale když mi volá takhle pořád někdo tak už mně to sere. Jsem pro každou srandu, ale už to je ohrany:)
AHOJ u dalšího článku! :)

Co takhle začít od znova :)

19. ledna 2015 v 20:40 | Nikol
Proč ten název ?? :O No...jak bych to jen řekla, už delší dobu dělám vše špatně -.- Ale až dnes jsem si pomalu začala uvědomovat co dělám...že se tím ničím...tím mám namysli nezdravé hubnutí...( Hladovky, Jídlo 1-2 deně někdy ani to..)
Mnoho lidí mi říkalo jakou dělám chybu..ale já jím nevěřila ani jsem nechtěla...měla jsem své úmysly a za tím jsem si stála..Ale když jsem tak stála ve škole na chodbě a bavila se s kamarádkama -.- jedna znich mi řekla že se jim ztrácím před očima..že jsem jiná než v minulosti...a další věci..např..tkyž tě obejmu cítím jen žebra...vždyť tě skoro obchytnu..a podobně...:/ ...štve mě že mě tak vidí...ale já to na sobě nevidím ani se tak necítím...:// Ale uvědomila jsem si že bych měla začít jinak..už kvůli nim...a nejlepší je na tom že za mnou stojí a pomáhají mi..možná to ani netuší ale já to tak cítím..Nevím co bych dělala bez jejich podpory...Asi bych pořád držela hladovky..a dále si ničila své tělo...-.- Ano jsem pro ANA hubnutí ale už kvůli nim mi to vadí :(( Neříkám že jednou za čas hladovka...to neuškodí :) ale né každý den jako sem to dělala donedávna :/ ;) Jak chci začít....Jídlo 5x deně v malinkatých porcích...taky bych chtěla začít konečně chodit do posilovny :)) pravidelně cvičit každý den :) mám velké plány ale to by jsme tu byli ještě dlouho :))

Dnešní jídelníček..:)
Svačina: activie bílá
Oběd: -Nic-
Svačina: -Nic-
Večeře: Ledový salát s vejci, rajčaty,paprikou, sójové maso a 100% džus :)
Pohyb: Dnes jsem se moc nehejbala :( ....2x schody do 5tého patra, 5km. chůze , 50 sklapovaček ráno večer :3
Pití: Džus, Magnesia , Čaj :)

Jídelníček..(pokud se tomu u mě dá tak říkat)

16. ledna 2015 v 20:08 | Nikol
Ahoj, rozhodla jsem se popsat jvůj dnešní jídelníček..Není toho moc, spíš skoro nic ale mě to stačí a jsem spokojená :)

Snídaně: -Nic-
Svačina: -Nic-
Oběd: -Nic-
Svačina: Paprika :3
Večeře: Půlka banánu :3
Pití: 2 čaje, Jablkový džus,coffee,2 l vody
Pohyb: 4krát schody do pátého patra, 50 sklapovaček, 50 dřepů, 20 minut kardio cvičení

Jídelníček-Adele

15. ledna 2015 v 18:33
snídaně- toust s avokádem
oběd- toust s avokádem+vejce
večeře-cornflakes
takže tohle je můj dnešní jídelniček :) nedržím nějákou extra dietu ale bylo mi špatně takže sem na jídlo neměla chuť :)
-Adele

Úvod- Adele

15. ledna 2015 v 10:29 | adele
Takže Ahoj ..
moje jméno je Adel, a je mi 14 let měřím cca 159 cm (ano, sem poměrně dost vysoká :D)
hraju volejbal jako obě dvě holky ale tenhle půlrok na to nebyl čas takže sem tam byla jen jednou ale teď KONEČNĚ začnu
snažím se cvičit každý den nebo alespoň obden :)
tenhle blog nám má všem pomoct aby jsme se cítily lépe aby jsme ze sebe měli skvělý pocit a když se v léťe oblečeme plavky tak si říct: Moje postava vypadá skvěle! :))
takže to je dnes vše a u dalšího článku Ahoj!! :)
-Adele

Úvod Nikol

14. ledna 2015 v 22:17
Ahoj..mé jméno je Nikol. Je mi 14 let. Měřík cca 166 cm. Ano jsem malá :'D proč jsme vlastně založila blog?? No..myslím si že je to dobrý nápad..už kvůli tomu že bych chtěla zhubnout..má váha je 50.2 :(( Někteří lidé jakože rodina..kamarádí..a spol... Říkají že jsem hubená..ale já vím že nejsem..:( necítím se tak..muj cíl je 45kg. Chodím na Základní školu do 8 třídy :) už 3tím rokem hraju nohejbal..a 1 volejbal...no vlastně s Kačkou ( s holčinou se kterou mám tenhle blog ) :33 jsem velmi sportovní tip jezdím na různé atletické akce..celkově sport je můj život..nedokázala bych si představit život bez sportu -.-. Jsem pro Ana.. Ale i pro zdravé hubnutí..můj život se hodně změnil zhruba před rokem když se mi stal jeden problém..-.- začala jsem držet různé hladovky...celkově jsem hodně hubla..taky jsem začla se sebepoškozováním ano byla to chyba ale jediné to mě uklidňovalo..asi si řeknete..bože jak se může řezat je to mala holka..ale kdyby si někdo prožil to co já taky by dělal podobné věci ;)...kčemuž bych chtěla říct..na tenhle blog Bych chtěla dávat různé Thinspo (inspirace) dení jídelníčky...a různé jine články..Budu ráda když mě budete podporovat a já budu moct podporovat vás. :) potěší každý komentář..mějte se krásně slečny. :)

Úvod- Kačka

14. ledna 2015 v 21:36 | xK

Představení

Takže chtěla bych se Vám představit a říct o sobe pár věcí.
Budu se podepisovat Kačka. Mám 14. Už druhým rokem hraju volejbal.
Při svých 167cm vážím 47. Vím je to málo ale mně se to zdá normální, Nehubnu jen zpevňuju.
S "cvičením" jsem začala cca před rokem, ale to byly takový ty výzvy takže jsem u toho vydržela tak 15dní. Prostě jsem cvičila, ale ne pravidelně (ach ta lenost). I tak se mi vytvořilo pevný břicho. Za to jsem ráda. Teď asi 4. den dělám každý den 50 dřepu. Jsem zvědavá jestli to pomůže. Protože už chci začít nosit leginy. Už konečně se chci cítit Krásná! Taky bych chtěla nějakou mezeru mezi nohama.
No nevím jak často budu vydávat články, ale budu se snažit přidávat pravidelně. Budu sem dávat jídelníčky, něco z mého života atd. Doufám, že se Vám to bude dobře číst a AHOJ u dalšího článku! :)