Duben 2015

Detox Water O.o

17. dubna 2015 v 20:54 | -Nikol
Dneska vám popíšu v čem je dobrá detox water.Použivá se na očištění těla. Nejen že podpoří vaše zdraví ale je také dobré při hubnutí. Když vám nechutná obyčejná voda a nechcete pít slazené nápoje, kde je hodně cukru tak vám doporučuji detox water nebo-li detoxikační vodu.
Říkáte si co je Detox water? To je v podstatě čistá voda do které hodíte ovoce nebo zeleninu jakékoliv druhu. Já osobně si nakrájím okurku a citron a hodím do 1l "džbánu" a zaliju studenou vodou. Lepší je to zalít studenou vodou, protože studenou vodu musí tělo zahřát na svou teplotu a na to potřebuje velké množství energie a to pomáhá to vyhánět přebytečný kila.(pro ty co chtějí zhubnout). Zlepšuje Pleť, kvalitu vlasů a i nehtů.
!Denně vypíjte minimálně 2l vody !
Teď vám popíšu nějakou zeleninu a ovoce k čemu je dobrá:
  • Zelenina↓
Okurka- Čistí střeva, zbavuje tělo jedovatých plodin, napomáhá k snižování hmotnosti, Posilují imunitní systém a pomáhají při slunečním úpalu.
Rajčata- Posilují srdce, působí proti infekcím, zlepšují náladu a podporují spánek, pomáhají při tvorbě zdravé kůže.
  • Ovoce↓
Citróny- Posilují imunitní systém, dodávají životní elán, aktivují metabolismus vápníku pro kosti a zuby, zbavují tuku a podporují odtučňovací kůry, staví krvácení dásní.
Borůvky- Snižují hladinu cholesterolu a tuku v krvi, posilují imunitní systém, podporují úsilí o snižování váhy.
Tak snad se vám dnešní článek líbil..:) zatím páá u dalšího článku :3

I don't even appetite..T_T

2. dubna 2015 v 23:21 | -Nikol
Po dlouhé době jsem zase zpět..snad už budu aktivnější..no ale Teď k tématu
Určitě znáte to každodenní kontrolování: Už jsi jedla a kolik toho bylo? nebo Proč už nejíš hranolky? takhle bych mohla pokračovat do nekonečna...¨kromě toho kontrolování, Mi mamka neustále vyhrožuje psych. léčebnou...T_T...Najdou se jedinci kteří říkají že jsem hubena..Ale kdybych byla tak se tak i cítím ne...!! Jednou když jsem tak projížděla blog narazila jsem na Anu..Přišlo mi to jako super nápad..Alespoň ze sebou začnu něco dělat..Drastické hladovky..cvičení..a tak..Ale stále nejsem spokojená se svojí váhou..Když jsem se ráno vážila myslela jsem že se propadnu..T_T Když jsem uviděla to číslt udělalo se mi neskutečně zle..Váha:50.5 Sakra !! T_T Proč musím být to číslo tak velké..-.- Když už jsem tak daleko tak proč to zkončit..Vždiť stačí málo ktomu abych přežila..Nevím jesti chci být anorektička..ale hlavně chci být hubená..T_T a to se zatím nedaří..-.- Už ani chuť k jídlu nemám po tom co jsem stoupla na váhu..-.-

Tak se zatím mějte krásně a pá u dalšího článku :)

Kluci

2. dubna 2015 v 21:42 | -K
Ahoj, po hodně dlouhé době vás vítám u mého článku.
Nebudu se vymlouvat na školu. Tu poslední dobou stejně docela seru. Prostě jsem neměla o čem psát a taky se mi nechtělo. Ale teď už k tématu.
Kluci docela omívané téma. Můžete je mít jako podporu, ale i jako něco co vás táhne ke dnu. Já o tom nemůžu nic moc říct protože popravdě se bavím víc s holkama než s klukama. Kluka jsem taky nikdy neměla, ale k čemu jsou? nevím já jsem prostě spokojená když jsem sama. Mně moje kamarádky stačí. I když je pravda, že bych chtěla zkusit s někým chodit. Ale tak co ;). Jsou jenom vyjímky kterým to ve 14 s klukem vydrží. Třeba kluci ze třídy jsou to naprostí idioti. Teda až na pár vyjímek. S jedním klukem ze třídy se často i 'peru'. Ale tak on je kretén. Toho kluka znám už asi 9let? A pořád se nezměnil. 13-ti letej kluk v 8.třídě kterej má rád dinosaury. Ale tak skoro nikdo ho nemá rád. Může si za zo, ale sám.Ten kluk to bude mít hodně těžký na střední ;).
No vzala jsem to tak nějak všeobecně :D. Ale snad to nevadí. tak AHOJ u dalšího článku! :)