Detox Water O.o

17. dubna 2015 v 20:54 | -Nikol
Dneska vám popíšu v čem je dobrá detox water.Použivá se na očištění těla. Nejen že podpoří vaše zdraví ale je také dobré při hubnutí. Když vám nechutná obyčejná voda a nechcete pít slazené nápoje, kde je hodně cukru tak vám doporučuji detox water nebo-li detoxikační vodu.
Říkáte si co je Detox water? To je v podstatě čistá voda do které hodíte ovoce nebo zeleninu jakékoliv druhu. Já osobně si nakrájím okurku a citron a hodím do 1l "džbánu" a zaliju studenou vodou. Lepší je to zalít studenou vodou, protože studenou vodu musí tělo zahřát na svou teplotu a na to potřebuje velké množství energie a to pomáhá to vyhánět přebytečný kila.(pro ty co chtějí zhubnout). Zlepšuje Pleť, kvalitu vlasů a i nehtů.
!Denně vypíjte minimálně 2l vody !
Teď vám popíšu nějakou zeleninu a ovoce k čemu je dobrá:
  • Zelenina↓
Okurka- Čistí střeva, zbavuje tělo jedovatých plodin, napomáhá k snižování hmotnosti, Posilují imunitní systém a pomáhají při slunečním úpalu.
Rajčata- Posilují srdce, působí proti infekcím, zlepšují náladu a podporují spánek, pomáhají při tvorbě zdravé kůže.
  • Ovoce↓
Citróny- Posilují imunitní systém, dodávají životní elán, aktivují metabolismus vápníku pro kosti a zuby, zbavují tuku a podporují odtučňovací kůry, staví krvácení dásní.
Borůvky- Snižují hladinu cholesterolu a tuku v krvi, posilují imunitní systém, podporují úsilí o snižování váhy.
Tak snad se vám dnešní článek líbil..:) zatím páá u dalšího článku :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama